Spin TEKist

Spin TEK AS on üks vanimaid IT-firmasid Eestis. 01.oktoobril 2021 tähistasime oma 30ndat sünnipäeva.

Algusaastatel tegutsesime väiksemate eritarkvarade ja spordivõistluste teenindamise tarkvarade loomisega ning arvutite remondiga. Tänasel päeval on põhitegevuseks laia kasutajaskonnaga originaaltarkvara loomine nii Eesti kui ka muu maailma klientidele nii avalikus- kui ka erasektoris. Oleme 30-aasta jooksul arendanud üle 60 erineva originaaltarkvara ja infosüsteemi. Meie loodud infosüsteemid on integreerinud teiste riigi infosüsteemidega läbi x–tee, luues niiviisi kodanikele ja asutustele mitmeid e–teenuseid. Valmistame tarkvarasid nii klientide tellimusel, riigihangete võitudel kui ka omafinantseeringul. Tegeleme ka majutusteenuse pakkumisega kaasaegsetes pilvekeskkondades, IT infrastuktuuri halduse, riistvara müügi, hoolduse, remondiga ning samuti ka  erinevate IT turvalahenduste teenustega.

2006. aastal juurutasime Spin TEKis kvaliteedijuhtimise süsteemi ISO9001 ning kuulume Eestis kolme X-tee teenuseid osutava ettevõtte hulka.

Spin TEK ühendab innovatsiooni pikaajaliste IT ja tarkvara arenduskogemustega. Peame oma põhiväärtusteks just kvaliteeti ja stabiilsust – arendame infosüsteeme, mis töötavad pikaajaliselt. Meie eesmärgiks on võita klientide usaldus ja garanteerida rahulolu meie tegevuste, toodete ja teenustega.

Meie infosüsteemide vastu tuntakse huvi erinevates riikides üle maailma – tegutseme Leedus ja Austrias ning koostöös USA välisministeeriumiga arendame infosüsteeme nii Küprose, Ukraina, Moldova, Kosovo ja Gruusia ministeeriumitele.

Spin TEK – Sinu IT partner! Vaata rohkem infot siit https://spin.ee

Villa Olbrei asukoht