Raamat Purje tänava villast

Raamatu lugu

Juba enne maja renoveerimist pakkus meile huvi uhke maja algne päritolu. Algne ehitaja oli teada, aga soovisime enamat! Renoveerimise ajal alustasime omal käel uurimist ja info kogumist, kuni sai selgeks, et olemasoleva info hulk ning käsitlemise ja tõlgendamise oskus käib meil üle jõu. Õnneks ulatas meile oma abikäe Küllo Arjakas, kellel ajaloo uurimise ja kirja panemisega on küllaga eelnevat kogemust! Koostöös arenes raamatust tõeliselt huvitav teos, mis seob omavahel kokku maja ja kogu Pirita piirkonna arenemisloo läbi erinevate ajastute.

2021 aasta jõuludeks sai kaante vahele 56 lehekülge, mis üksikasjalikult kirjeldavad maja ja Pirita piirkonna elukäiku 400 aasta vältel, põhjalikumalt viimase 100 aasta kohta.

Noppeid raamatust

Telli raamat

Need on vaid lühikesed lõigud raamatust. Kõigil soovijatel on võimalik selle raamat ostuga renoveerimist toetada. Osta raamat, tellides Interneti vahendusel või astudes läbi meie kontorist. Tellimiseks palun täida allolev tellimisvorm.

10
  • Raamat meie kontoris
  • Pakiautomaati saatmine Eesti piires 2€

Maja on korras, aga kogu protsess pole veel kaugeltki lõppenud. Tegeleme edasi nii maastikukujunduse kui ka ajastutruu lehtla ehiamise plaanidega. Lehtla kujunduse ideedega juba tegeletakse, infot kogutakse ja projekteerimist planeerime alustada 2023ndal aastal. Ajastutruu lehtla taastamist on võimalik toetada ka lihtsalt rahaliselt meie arveldusarve kaudu.

Kui soovid renoveerimist toetada, siis võta ühendust.

Telli raamat

Täida vorm raamatu tellimiseks. Võtame tellimuse kätte saades kindlasti enne saatmist ühendust saatmise sihtkoha ja tasumise osas.